Mehhaniseeritud koristus talvekuudel

Lumekoristus

Lumekoristust teostame erinevas suuruses laadurite, ratastraktorite ja maasturitega. Lumevallide teisaldamiseks kasutame lumepuhureid. Tellida saab nii ühekordse teenusena või kogu hooaja teenusena. Hooaja teenus sisaldab tehnika valmisolekut talve kuudel ja koosneb objekti regulaarsest patrullimisest ning vastavalt kokkulepitud tingimustele koristustööde alustamisest ilma tellija sekkumiseta. Välitööde piirkonna objektijuht teostab tehtud töödele järelevalvest ja annab vajadusel kliendile tagasisidet.

Tööde järjekorras teostame töid lepingulistele klientidele esmajärjekorras ja seejärel tegeleme eraldi tellimustega.

LUME ÄRAVEDU​​

Kokkukorjatud lume äravedu teostame suurte haagistega ratastraktorite või kallurautodega. Lume laadimiseks kasutame erinevaid laadureid, ratastel ekskavaatorit või puhuriga varustatud ratastraktorit. Lund saame vedada kliendi platsile või ka enda platsidele. Kuna kasutame ratastraktoreid, millel on hea läbivus mis ei vaja teed, siis see annab meile võimaluse kasutada ladustusplatsidena tühjasid muruplatse või põldusid.

Libedustõrje ​

Libedustõrjet teostame, kas tellimuse alusel või teenusena ise jälgides. Libedusetõrjeks kasutame maastureid ja ratastraktoreid ketas puisturitega ja puistematerjalina vastavalt soovile kas graanulit või soola. Jää karestamiseks või jää kühmude lihvimisel kasutame jää roope.

Lumekoristus katustelt ja jääpurikate tõrje​

Teostame lumekoristust katustelt ja tõrjume jääpurikaid. Oleme koristanud lund väga erineva pinnakatte ja -kaldega katustelt ning meil on põhjalik kogemus sellel alal. Ühtlasi saame pakkuda koheselt alla visatud lume kokku lükkamist või vajadusel objektilt teisaldamist.

Asukoht

Kadaka 5, Tallinn, Harju maakond, 11317

Telefon

+372 58 278 144

E-mail

info@mrmulti.ee

Saada päring