Mehhaniseeritud koristus suvekuudel

HARJAMISTÖÖD TELGHARJAGA

Harjamisel kasutame erineva suurusega tehnikat ja telgharjasid, mis sobivad Teie töö tegemiseks kõige paremini. Telgharjaga puhastatakse/harjatakse kiiresti kokku talvel libedustõrjeks kasutatud graniitkillustiku jäägid suurtelt parkimisaladelt ja sõiduteedelt. Ka saame olla abiks ehitusel, kus ehitustehnika toob liikluseks avatud tänavale erinevat pinnast, mida on vaja jooksvalt puhtana hoida. Vajadusel saame kasutada telgharjadel ka niisutussüsteemi, mis vähendab kuival ilmal tolmamist.

HARJAMISTÖÖD PUNKERHARJAGA

Harjamisel kasutame erinevaid punkerharjasid, mis sobib hästi suurema koguste graniitkillustiku ja liiva kokku harjamiseks ja kogumiseks. Punkerharjade niisutussüsteemid tagavad tormuvaba harjamise. Pakume ka pühkmete utiliseerimist meie poolt kohale toodavasse konteinerisse.

Harjamine ja harjapesu imurmasinaga​

Tänavakiviga kaetud alade, betoneeritud alade, asfaltbetooniga kaetud alade harjapesu keemia ja Citycleaner-iga. Ratastraktorite telgharjadega parkimisalade ja sõiduteede äärtesse kokku harjatud graniitkillustiku ning pühkmete kokku kogumine. Parklate parkimissaarte ümbruste, äärekivide äärte, tänavakiviga kaetud alade ja kõnniteede harjamine vaakumimuriga

Teede ja parklate pesu ning aluste kastmine

Suurema mustuse teedelt ja parklatel kätte saamiseks kasutame rohket vett ja harjamist. Veepaagist on võimalik veejuga survega vastu teekatet suunata, mis lihtsustab teede puhastamise. Lisaks aitame Teil hoida teelõike tolmuvabadena, nende regulaarse kastmisega: Kasutades teenuse pakkumiseks ratastraktorit, siis saame aidata Teil liivaluste nõutud tiheduse saavutamiseks nende kastmist tihendamistööde ajal.

KONTEINER PRÜGI JA TÄNAVAPÜHKMETE LADUSTAMISEKS NING UTILISEERIMISEKS

Saame pakkuda erinevas suuruses ja kõrguses konteinereid igat liiki prahi vedamiseks (va. ohtlikud jäätmed)

Asukoht

Kadaka 5, Tallinn, Harju maakond, 11317

Telefon

+372 58 278 144

E-mail

info@mrmulti.ee

Saada päring